GYDOMASIS NUGAROS MASAŽAS

Gydomasis masažas ypač rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, sergantiesiems stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis, po operacijų, traumų, taip pat šių ligų profilaktikai.

Masažuojama visa nugara, išskiriant probleminius segmentus t.y. krūtininę, juosmeninę, kryžmeninę stuburo dalis, atpalaiduojant įtemptus miofascialinius taškus, aktyvinant nusilpusius raumenis. Atliekami spaudžiamieji, trinamieji, maigymo judesiai, siekiant maksimalaus gydomojo efekto.

Gydomasis nugaros masažas – tai ne tik malonumas, bet ir sveikata! Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam ieškančiam galimybės atsikratyti varginančių skausmų ir atgaivinti bei sustiprinti organizmą.
Gydomajį masažą mūsų klinikoje atlieka kvalifikuoti masažuotojai. Specialistai kompetentingai įvertins būklę, atpažins problemines sritis, pakonsultuos ir individualiai pritaikys masažo techniką ir būdus (spaudimus, tempimus, žnaibymus, vibracija ir kitokius rankomis atliekamus fizinius veikimus).

Trukmė: 1-asis vizitas 45min. visi sekantys po 30min. 
Kaina: 130€  (viso 5vnt.)

Kineziterapijos ir reabilitacijos centras Alytuje
Kineziterapijos ir reabilitacijos centras Alytuje
Vilties g. 5-105, Alytus
Nuo I iki V 9:00 – 18:00
Vilties g. 5-105, Alytus
Nuo I iki V 9:00 – 18:00