Prabangus aromaterapinis veido ir kūno masažas

Prabangus aromaterapinis veido ir kūno masažas – poilsis kūnui bei spindesys veidui.

Šios terapijos metu kūno oda praturtinama ypač prabangiais ajurvediniais aliejų mišiniais, kurių sudėtyje yra augalinių aliejų, savo gydomosiomis savybėmis žinomų jau daugelį tūkstančių metų.

„Kaname Secret Beauty“ – nuostabioji paslaptis – veido aliejus praturtintas šviežiu Japoninės medvilnės aliejumi, kuris žinomas ir naudojamas, kaip vaistas labai sausai odai, padeda žmogui atsiskleisti ir realizuoti savo svajones.

„Kaname Beuty Memory“ – gražioji atmintis – veido aliejus, kurio pagrindą sudaro tropinių ryžių branduoliai, kurie jau prieš daugelį metų buvo naudojami itin jautrios odos gydymui, pažadina gerus prisiminimus, sukelia geras emocijas bei nuotaiką.

„Olio D“ aliejaus sudėtyje arnikos, ankštinio pipiro, oksiduojančių eteriniai aliejai. Rekomenduojama naudoti raumenų įtampai, nuovargiui mažinti, padeda raumenims sušilti ir atsipalaiduoti, taip pat rekomenduojama žmonėms, kurių rankos ir pėdos šąla.

„Tropical fruit oil“ –  100 proc. natūralus gydomasis kūno aliejus praturtintas vit. E, kokosų, pasifloros ir tropinių vaisių ekstraktų, kuris nuramina pažeistą odą, maitina, saugo epidermį.

Trukmė: 75min.
Kaina: 59€ 

Tai masažas skirtas giliam atsipalaidavimui, kurio pagrindas yra kūno ir sielos pusiausvyra. Procedūros metu nurimsta ne tik kūnas, bet ir protas, sugrįžta gražiausi prisiminimai, užlieja teigiamos emocijos, užlieja  harmonija ir ramybė.

Kineziterapijos ir reabilitacijos centras Alytuje
Kineziterapijos ir reabilitacijos centras Alytuje
Vilties g. 5-105, Alytus
Nuo I iki V 9:00 – 18:00
Vilties g. 5-105, Alytus
Nuo I iki V 9:00 – 18:00