Prabangus aromaterapinis viso kūno masažas su šiltais žolelių ryšulėliais

Thai_Herbal_Compress_Moontree_Spa

Masažo metu naudojami šilti ajurvedinių žolelių ryšulėliai, kurie švelniai įmasažuojami,  dedami ant skausmingų kūno vietų arba įsitempusių raumenų. Ryšulėlių skleidžiamu aromatu yra ne tik kvėpuojama – jis susigeria ir į odą. Skleisdamos malonų aromatą žolelės atgaivina ją, suaktyvina kraujotaką, o giluminio šildymo dėka nuramina raumenų skausmus bei sumažina įtampą.

Šios terapijos metu kūno oda praturtinama ypač prabangiais ajurvediniais aliejų mišiniais, kurių sudėtyje yra augalinių aliejų, savo gydomosiomis savybėmis žinomų jau daugelį tūkstančių metų.

„Olio D“ aliejaus sudėtyje arnikos, ankštinio pipiro, oksiduojančių eteriniai aliejai. Rekomenduojama naudoti raumenų įtampai, nuovargiui mažinti, padeda raumenims sušilti ir atsipalaiduoti, taip pat rekomenduojama žmonėms, kurių rankos ir pėdos šąla.

„Tropical fruit oil“ –  100 proc. natūralus gydomasis kūno aliejus praturtintas vit. E, kokosų, pasifloros ir tropinių vaisių ekstraktų, kuris nuramina pažeistą odą, maitina, saugo epidermį.

Trukmė: 75min.
Kaina: 65€ 

Tai masažas skirtas giliam atsipalaidavimui, kurio pagrindas yra kūno ir sielos pusiausvyra. Procedūros metu nurimsta ne tik kūnas, bet ir protas, sugrįžta gražiausi prisiminimai, užlieja teigiamos emocijos, užlieja  harmonija ir ramybė.

Kineziterapijos ir reabilitacijos centras Alytuje
Kineziterapijos ir reabilitacijos centras Alytuje
Naujoji g. 48, suaugusiųjų poliklinikos 1-as aukštas, Alytus
Nuo I iki V 9:00 – 18:00
Naujoji g.48, suaugusiųjų poliklinikos 1-as aukštas, Alytus
Nuo I iki V 9:00 – 18:00